قرارداد همکاری در فروش

بازاریابی اینترنتی

(دورکاری)

 

ماده 1 – طرفین قرارداد :

این قرارداد بر اساس ماده 10 قانون مدنی، فی مابین گروه دانش بنیان  کارآفرینان شایسته فاخر(کاشف) به شماره ثبت 1634 ، به مدیر عاملی آقای روهام قلیچی ، تلفن 22363737-021 و به نشانی اینترنتی  www.kbtg.org و آدرس ایمیل info@kbtg.org که از این پس در این قرارداد “طرف اول (کاشف)” نامیده می‏شود، از یک طرف وآقای/خانم           فرزند : ————–باشماره شناسنامه:  ————— و کد ملی: ————————- به نشانی:  ————————————————————————————–

و شماره تلفن: ———– شماره همراه: ————– و ایمیل:  —————— و نام کاربری های زیر:

ردیفشبکهنام کاربری
   
   
   
   

 

و شماره شبا   بانک تجارت  ———————————–که از این پس در این قرارداد “طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)” نامیده می‌شود، به شرح مفاد ذیل منعقد گردید.

اقامتگاه قانونی و قراردادی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)، همان است که در بالا ذکر شده است و درصورتی که طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) نشانی خود را تغيير دهد، بايد حداکثر 5 روز پس از تغيير، مراتب را کتباً به طرف اول (کاشف) اطلاع دهد و تا آن زمان نشاني سابق، دارای اعتبار است.

ماده 2 تعاریف :

2-1- پلتفرم : وب سایت طرف اول (کاشف) به آدرس www.kbtg.org است و شامل نرم افزار، سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می‌باشد.

2-2- سامانه : سامانه همکاری در فروش، سامانه ای است که بر روی پلتفرم طرف اول (کاشف)  به آدرس www.kbtg.org  ایجاد شده است. عضویت در آن به طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) این امکان را می دهد که از وب سایت، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود، درآمدزایی نماید. طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) برای فعالیت موظف است در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نماید.

3-2- شبکه: منظور وب سایت، شبکه اجتماعی و نرم افزارهای آنلاین طرف دوم می باشد که طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) اقدام به انتشار لینک اختصاصی خود بر روی آن می کند.

ماده 3 – موضوع قرارداد :

عبارت است از ارائه لینک اختصاصی دسترسی به خدمات و محصولات  بر روی پلتفرم طرف اول (کاشف) به طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)، جهت انتشار آن توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) در شبکه خود و بازاریابی برای فروش دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین ارایه شده توسط طرهف اول (کاشف) به صورت اینترنتی (دور کاری)

ماده 4 – مدت قرارداد :

مدت این قرارداد از –/–/—- شروع و خاتمه آن به شرح تبصره یک خواهد بود.

تبصره 1 : طرف اول (کاشف) فعالیت طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) را در مقاطع زمانی مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد و چنانچه فعالیت نماینده قابل توجه و قابل قبول باشد و طرف اول (کاشف) از نماینده رضایت کامل داشته باشد ، قرارداد تا آن زمان بدون منقطع شدن ادامه خواهد داشت.

ماده 5 – نحوه اجرای کار :

5-1 – همزمان با امضا قرارداد توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)، طرف اول (کاشف) در سامانه، یک لینک اختصاصی در اختیار طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) قرار می دهد. این لینک در واقع محصولات  و خدمات پیشنهادی پلتفرم طرف اول (کاشف) را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت شبکه فروش  طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)، دوره‌های مرتبط را در بر می گیرد. طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) با قراردادن لینک اختصاصی خود در شبکه فروش خود، می تواند درآمد زایی کند.

5-2 – در صورت ورود مشتریان به پلتفرم طرف اول (کاشف) از طریق لینک اختصاصی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) و ثبت سفارش خرید، طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به ازای هر خرید مشتری به شرطی که تا شروع و برگزاری دوره، خرید توسط مشتری کنسل نشود، مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت دوره  خریداری شده به عنوان کمیسیون دریافت خواهد نمود. طرف اول (کاشف) می تواند برای سهولت در انجام خدمات، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) فراهم آورد. البته طرف اول (کاشف) تعهدی در این خصوص ندارد.

ماده 6 – وجوه قرارداد و نحوه پرداخت :

با توافق طرفین به ازای خرید هر مشتری وارد شده به پلتفرم طرف اول (کاشف) از طریق لینک اختصاصی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به شرطی که تا شروع و برگزاری دوره، خرید توسط مشتری کنسل نشود، کمیسیون اعلام شده از میزان خرید کاربر، متعلق به طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) بوده به صورت تجمعی و یکبار در ماه حداکثر تا دهم ماه بعد (پورسانت خرید انجام شده از یکم تا آخرین روز هر ماه محاسبه و تا دهم ماه بعد پرداخت انجام خواهد شد) به حساب وی واریز خواهد شد. تعیین کمیسیون ها و پلن ها در پنل صورت میگیرد و مبنای تعیین محاسبات، کمسیون‌های درج شده در پنل انجام می پذیرد.

شماره حسابی که طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) در این قرارداد معرفی می‌کند، رسمی و مورد تایید طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) است و تمام واریزهای شرکت صرفا و انحصارا به این حساب صورت می پذیرد.

ماده 7 – شرایط پرداخت :

7-1 – طرف اول (کاشف) میتواند شرایط پرداخت، نرخ کمیسیون و میزان جرایم را به مصلحت و شرایط عمومی جامعه اصلاح نماید. طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) قادر به مشاهده سوابق تغییرات آن در پلتفرم خواهد بود. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) بوده و طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) در این خصوص حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

7-2 – درآمد طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) از این قرارداد تا قبل از رسیدن به موعد پرداخت، نزد طرف اول (کاشف) به صورت امانت باقی خواهد ماند. به این مبلغ هیچگونه سودی تعلق نخواهد گرفت.

7-3 – چنانچه با نظر طرف اول (کاشف) ، طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) از مقررات درج شده در این قرارداد تخطی نماید، به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم، از مطالبات احتمالی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) کسر خواهد شد و طرف دوم حق هرگونه شکایت را از خود سلب می نماید.

7-4 – میزان و درصد کمیسیون پرداختی برابر با میزان مندرج در شیوه نامه پرداخت کمیسیون است که در پلتفرم طرف اول (کاشف) و سایت رسمی کاشف به عنوان طرف اول وجود داشته و معتبر خواهد بود.

7-5 – ملاک محاسبه کمیسیون، درصدی از مبلغ نهایی خرید مشتری پس از کسر تخفیفات و یا سایر عوارض می باشد.

7-6 – بیمه و مالیات (اعم از تکلیفی، حقوق، ارزش افزوده و …) و همچنین بیمه تامین اجتماعی ،بیمه درمانی و غیره طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) هیچ ارتباطی به طرف اول (کاشف) نداشته و طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) شخصا مسوول جوابگویی خواهد بود و چنانچه مشخص شود به دلیل فعالیتهای طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)، کسوراتی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی دولتی و خصوصی بر عهده طرف اول (کاشف) قرار داده شده است، طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) مسئول بوده و طرف اول (کاشف) می تواند از محل مطالبات ، خسارت وارده را جبران نماید.

تبصره 2: طرف دوم (بازاریاب اینترنتی )با تایید این قرارداد حق هرگونه طرح شکایت را در مراجع مختلف اعم از اداره کارّدادگستری و غیره … سلب می نماید و در صورتیکه اقدام به ثبت شکایت یا امثالهم علیه موسسه یا مدیران موسسه نماید از درجه اعتبار ساقط می باشد.

 

ماده 8 – تعهدات طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) :

8-1 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) متعهد است جهت آگاهی از هرگونه تغییرات، هر روز سامانه را مشاهده کند و طرف اول (کاشف) هیچگونه مسئولیتی نسبت به ادعای عدم آگاهی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) از تغییرات نداشته و طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) ملزم به تبعیت از تغییرات است. هرگونه اصلاحیه یا الحاقیه یا تغییر از جمله تغییرات در هزینه ها و جریمه ها، در سایت رسمی کاشف اطلاع رسانی خواهد شد.

8-2 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) متعهد می شود، شبکه فروش تحت نظارتش شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد و مسئولیت هر گونه تخطی از این شرایط به طور کامل به عهده طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) خواهد بود، همانند :

  • حاوی اطلاعات نادرست، ناقص و یا گمراه کننده نباشد؛
  • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت نظام عمومی کشور نباشد؛
  • فعالیت سیاسی نداشته باشد؛
  • به طور کامل مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر کشور باشد؛
  • به طور کامل منطبق با اطلاعیه ها و مقررات اعلامی پلیس فتا باشد؛

8-3 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) حق درج نام و لوگوی طرف اول (کاشف) در آدرس, عنوان و لوگوی شبکه خود را ندارد و هر گونه جعل و سوء استفاده احتمالی از عنوان، موقعیت، مهر و سربرگ طرف اول (کاشف) خلاف مقررات بوده و مسوولیت کلیه عواقب و پرداخت جرائم، خسارات و غرامتهای تعیین شده، مطابق با نظرداورتعیین شده از سوی طرف اول در این قرارداد ، صرفا به عهده طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) می باشد.

8-4 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط طرف اول (کاشف) را به اشخاص ثالث اصالتا و وکالتا و جزئا و کلا ندارد و نخواهد داشت. همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای شبکه فروش خود را در دامنه و شبکه های دیگر قرار ندهد. طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نماید. در صورت اطلاع طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور خود، متعهد است در اسرع وقت طرف اول (کاشف) را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) است.

8-5 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) تحت هیچ عنوانی (هزینه دوره، پورسانت و …) اجازه دریافت هزینه و معرفی شماره حساب دیگری غیر از شماره حساب طرف اول (کاشف) را نداشته و مبالغ ثبت نام انحصاراً می بایست از طریق سیستم ثبت نام موجود در سامانه و منطبق با تعرفه های تعبیه شده در آن از مشتریان اخذ شوند.

8-6 – صدور گواهینامه پایان دوره برای کلیه دوره های آموزشی برگزار شده در انحصار کامل طرف اول (کاشف) بوده و طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به هیچ عنوان حق صدور هر گونه گواهینامه مرتبط با دوره را از هیچ مرکز آموزشی غیر ندارد.

8-7 – طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) حق هرگونه دخل و تصرف در سرفصهای آموزشی، پوستر تبلیغاتی و دستورالعملهای ابلاغی را نداشته و نخواهد داشت و متعهد است کلیه تبلیغات خود در پوستر، اعلامیه، رسانه ها، جراید محلی، شبکه اینترنت یا شبکه های اجتماعی را در چارچوب مقررات و بر اساس ضوابط اعلامی طرف اول (کاشف)، انجام دهد.

ماده 9 – فسخ قرارداد :

طرف اول (کاشف) می تواند در موارد زیر و در هر زمان، به تشخیص خود و بدون نیاز به انجام هیچ گونه تشریفات ، ضمن قطع فوری دسترسی طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به سامانه، قرارداد را فسخ نماید :

  • در صورت عدم فعالیت طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به مدت سه ماه
  • در صورت در دسترس نبودن طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) به مدت بیش از15 روز بدون هماهنگی
  • در صورت نقض هر یک از شرایط موجود در قرارداد جاری توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)
  • در صورت عدم ایفای تعهدات مندرج در این قرارداد توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)
  • در صورت ناصحیح بودن و عدم اعتبار مدارک ارائه شده توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی)

در صورت فسخ قرارداد، طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده و موظف است تمامی خسارتهای وارده را در قبال طرف اول (کاشف)، مشتریان و سایر ذینفعان جبران نماید.

تبصره 3 : درصورت فسخ قرارداد ، طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) موظف است بلافاصله ضمن جمع آوری آثار و علائم طرف اول، نسبت به حذف لینکها از شبکه فروش و سایت خود اقدام نماید. در غیر اینصورت طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) متعهد به جبران هرگونه خسارت احتمالی خواهد بود و طرف اول (کاشف) نیز این حق را دارد  که جهت احقاق حقوق حقه خود از هر طریق قانونی دیگر اقدام نماید .

ماده 10 – فورس ماژور :

چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه، ايفاي تعهدات از ناحيه يکي از طرفين غیرممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق درآمده و اگر این وضعیت بیش از سه ماه ادامه یابد، هر کدام از طرفین حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. در صورت فسخ صرفا به دلیل شرایط فورس ماژور، طرف اول (کاشف) موظف به تسویه حساب با طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) می‌باشد.

ماده 11 – حل و فصل اختلاف :

قرارداد حاضر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هرگونه اختلاف ناشی از تعبیر  یا تغییر ویا اجرای قرارداد بدوا از طریق مذاکره حل و فصل خواهد گردید. در صورتیکه به هر دلیل موضوع ظرف دو هفته از این طریق حل و فصل نگردد، موضوع از طریق مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حل و فصل خواهد گردید و رای داوربرای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

 

 

ماده 12 سایر موارد :

این قرار داد در 12 ماده و 3 تبصره تنظیم، امضاء دیجیتال(از طریق کلیک کردن) مبادله گردید و کلیه مفاد آن برای طرفین قرارداد لازم الاجرا می باشد.

ایجاد دسترسی به قرارداد حاضر برای طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) توسط طرف اول (کاشف) ، به منظور ایجاب طرف اول (کاشف) بوده و طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) با تایید این قرارداد، ضمن قبول آن، متعهد به اجرای مفاد آن خواهد بود.

نسخه دیجیتال موجود در سایت که توسط طرف دوم (بازاریاب اینترنتی) از راه دور (اینترنتی) کلیک شده و تایید            می گردد با حفظ سوابق ذخیره شده و با نسخ کاغذی حکم واحد داشته و کلیه مفاد آن برای طرفین قرارداد لازم الاجرا       می باشد.